Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

Grąžinimo sąlygos

GRĄŽINTI ARBA PAKEISTI PREKES GALIMA TIK ŠIOMIS SĄLYGOMIS:

1.Grąžinti arba pakeisti prekę galite ne vėliau kaip per 14 dienų. Jei nuo Jūsų pirkimo praėjo daugiau nei 14 dienų, deja negalime jums grąžinti pinigų ar pakeisti prekių. SVARBU! Apatinis trikotažas negrąžinamas ir nekeičiamas. Atkreiptinas dėmesys, kad pagal LR “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“ ( Nr. 34-1637, Valstybės žinios, 2012-03-22) negrąžinamomis (nekeičiamomis) prekėmis laikomos tokios įsigytos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai.

2. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus, arba ją pakeisti kita preke atitinkančią pirmosios pirkimo sumą.

3. Dėmesio: Prekės grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.  

3. Grąžinamos/ keičiamos prekės turi būti nesuteptos (lūpų dažais, makiažu ar kt.), neiškvėpintos, nedėvėtos ar kitaip mechaniškai nesugadintos. Tvarkingai supakuotos.

4. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuimtos etiketės, nesuglamžyta, neišversta į
kitą pusę)

5. Prieš grąžinant ar keičiant prekes, užpildykite prekių gražinimo/keitimo aktą ir įdėkite jį kartu prie grąžinamos prekės. Būtina apie prekės grąžinimą informuoti Pardavėją ir atsiųsti siuntos numerį el. paštu info@arboutique.lt

6. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti atsiųstos pasirinktinai į Omniva, LP Express arba DPD paštomatą  adresu:  Vilnius PC Domus Pro  +370 670 76872
info@arboutique.lt

7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nurodytų taisyklių punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

8. Grąžinus prekę pardavėjas įsipareigoja pirkėjui grąžinti už prekę sumokėtą pinigų sumą per 14 dienų nuo prekės grąžinimo laiko.

Užsakymams nuo 60 eurų suteikiame nemokamą pristatymą paštomatu Lietuvoje

Prenumeruodami gausite visas naujienas ir 10% nuolaidą pirmam užsakymui

    PRENUMERUOTI